Oferty pracy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

44-230 Czerwionka-Leszczyny, ul. Nowy Dwór 20,

zatrudni pracownika na stanowisko: operator koparko-ładowarki.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele,

  • kursy zawodowe,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

Główny zakres obowiązków:

  • praca w terenie związana z bieżącym utrzymaniem sieci wod. - kan. i usuwaniem awarii,

  • praca w terenie przy remontach i budowie nowych odcinków sieci wod.-kan.,

  • wykonywać codzienną obsługę przydzielonego środka transportowego,

  • prowadzić rzetelnie kartę drogową wpisując czas jazdy, czas postoju, trasę przejazdu, ilość przejechanych kilometrów (lub przepracowanych motogodzin),
  • prowadzenie pojazdu służbowego w tym prowadzenie pojazdów przy użyciu sygnałów uprzywilejowania,

  • przestrzegać dyscypliny pracy, przepisów BHP i p.pożarowych,

  • pełnienie pogotowia domowego/dyżuru,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,

  • czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,

  • pozytywne nastawienie do pracy i chęć rozwoju,

  • odpowiedzialność i terminowość,

  • dyspozycyjność,

  • zdolność do pracy na wysokości,

Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie CV na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

44-230 Czerwionka-Leszczyny, ul. Nowy Dwór 20 lub email: pwikcl@pwikcl.pl

WAŻNE ! Prosimy o dołączenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV, w celu wykorzystania ich w obecnym i w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez PWiK Czerwionka-Leszczyny Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwionce-Leszczynach przez okres 12 miesięcy. ”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Data wygaśnięcia oferty pracy 2022-12-31

zatrudni pracowników na stanowisko: monter sieci wodociągowo – kanalizacyjnej.

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • praca w terenie związana z bieżącym utrzymaniem sieci wod. - kan. i usuwaniem awarii
  • praca w terenie przy remontach i budowie nowych odcinków sieci wod.-kan.
  • wymiana przyłączy wodociągowych
  • zamykanie i otwieranie zasuw dla prac planowych oraz prac awaryjnych
  • powiadamianie Odbiorców wody w związku z planowym lub awaryjnym wyłączeniem dostawy wody
  • płukanie sieci wodociągowej
  • przegląd hydrantów, zasuw i studzienek kanalizacji sanitarnej
  • prowadzenie pojazdu służbowego w tym prowadzenie pojazdów przy użyciu sygnałów uprzywilejowania
  • pełnienie pogotowia domowego/dyżuru

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe (mile widziane wykształcenie średnie techniczne o profilu sanitarnym lub pokrewne)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • pozytywne nastawienie do pracy i chęć rozwoju
  • odpowiedzialność i terminowość
  • dyspozycyjność
  • zdolność do pracy na wysokości

Zgłaszanie stanu wodomierza

Zgłaszanie awarii